Для працівників структурних підрозділів ради презентацію системи електронного документообігу Megapolis.DocNet провели представники компанії ІnBASE

Дата: 05.08.2021 11:18

Фото без описуСьогодні в залі засідань Згурівської селищної ради для працівників структурних підрозділів ради презентацію системи електронного документообігу Megapolis.DocNet провели представники компанії ІnBASE.

За допомогою впровадження системи ЕДО рада планує перейти на безпаперовий документообіг, підвищити швидкість та ефективність роботи з документами, зробити опрацювання та розробку документів прозорими, контролювати процеси виконання на кожному рівні.

Представники компанії-розробника детально ознайомили присутніх з перевагами їх програмного забезпечення.

Megapolis.DocNet — це універсальне рішення, яке дозволяє організувати та оптимізувати систему електронного документообігу відповідно до вимог часу.

Основною метою впровадження систем Megapolis.DocNet є підвищення прозорості, керованості та ефективності роботи.

Ця система охоплює всі етапи життєвого циклу документів: від підготовки проектів документів до організації архівного зберігання (із забезпеченням функцій електронного архіву та електронного цифрового підпису).

Запровадження запропонованого рішення дасть змогу вийти на якісно новий рівень автоматизації документообігу, підвищення прозорості процесів розробки і обробки документів з можливістю контролю їх виконання на будь-якому етап, значно зменшити терміни підготовки та виконання документів, зменшення кількості втрачених документів. Скоротити витрати на апаратно-технічне забезпечення при збільшенні кількості користувачів або обсягу документів

А також підвищити безпеку корпоративної інформації.