Плановий візит у дитячі будинки сімейного типу Білявської та Баришевських в с.Войтове

Дата: 20.07.2021 17:07

Фото без опису20 липня працівники Центру надання соціальних послуг Згурівської селищної ради здійснили плановий візит у дитячі будинки сімейного типу Білявської та Баришевських в с.Войтове.

Проведено бесіди щодо налагодження стосунків між членами родини, обговорено питання поведінки та дозвілля вихованців в період літніх канікул. Також надані рекомендації щодо облаштування прибудинкової території відповідно до потреб малолітніх дітей.

Директор Центру Микола Скринник перевірив завершення ремонтних робіт фасаду будівлі стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких престарілих та інвалідів Центру надання соціальних послуг Згурівської селищної ради.