Сьогодні працівниками служби у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради з метою контролю за виконанням батьками батьківських обов’язків здійснено плановий виїзд в села Середівка, Шевченкове

Дата: 19.07.2021 16:59

Вивчено умови проживання дітей в багатодітній сім’ї, можливість повернення малолітніх дітей із Спеціалізованого обласного будинку дитини м. Боярка в сім’ю батька.

За результатом виїзду багатодітну матір попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків, надано консультації. Питання доцільності повернення дітей в сім’ю батька та позбавлення його батьківських прав буде розглянуто на засіданні комісії з питань захситу прав дитини.

Також цього ж дня працівники виїзджали до с. Лизогубова Слобода до місця проживання багатодітної сім’ї, де спільно із старостою та представниками Згурівського відділення поліції намагалися врегулювати конфлікт між батьками щодо місця проживання дітей та передачі батьком одягу, взуття, які належать малолітнім дітям, матері дітей.

Конфлікт не врегульовано, мати з трьома малолітніми дітьми виїхала проживати до іншого населеного пункту. На сьогоднішній день небайдужі громадяни забезпечили дітей одягом, взуттям, іншими необхідними речами.