Спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я Ірина Іваноглу та посадова особа Згурівського підрозділу УСЗН Броварського РДА Зоя Петруша взяли участь в семінарі-навчанні, який проводився Департаментом соціального захисту населення Київсь

Дата: 15.07.2021 15:37

Фото без описуСпеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я Ірина Іваноглу та посадова особа Згурівського підрозділу УСЗН Броварського РДА Зоя Петруша взяли участь в семінарі-навчанні на тему: “Надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям усіх територіальних громад із застосуванням електронного документообігу з використання Програмного комплексу “Інтегрована інформаційна система “Соціальна громада”, який проводився Департаментом соціального захисту населення Київської ОДА.

Під час навчання директор департаменту Ігор Мещан зосередив увагу присутніх на тому, що з 1 липня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

Начальник відділу соціальних допомог, субсидій та персоніфікованого обліку пільг Надія Корзун звернула увагу що основним завданням є співпраця між територіальними громадами та УСЗН, також були оговорені питання призначення субсидій та соціальних допомог відповідно останніх нормативних документів.

Під час навчання посадові особи, які вже давно працюють з програмою, та ті, хто тільки но приєднався, отримали можливість обмінятися досвідом та порадами.