Виїзний прийом громадян в Згурівській громаді провів виконувач обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило

Дата: 14.07.2021 13:13

З метою сприяння громадянам у вирішенні життєво важливих проблем, відповідно до графіку, виїзний прийом громадян в Згурівській громаді провів виконувач обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час прийому були присутні Згурівський селищний голова Василь Цвик, керівники профільних структурних підрозділів селищної ради, а також представники установ та організацій громади.

Питання, з якими зверталися громадяни, передусім стосувались благоустрою, ремонту доріг та вуличного освітлення.

В ході зустрічі обговорили ряд робочих питань, що стосувалися комунікації між структурними підрозділами райдержадміністрації та відповідними структурними підрозділами селищної ради, а також пріоритетні питання забезпечення життєдіяльності громади.

Жодне звернення не залишилось поза увагою. Керівництвом району було надано вичерпні відповіді на більшість питань. По іншим - дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та селищної ради. Виконання доручень взято на контроль.