ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ ПОДІЙ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ КИЇВЩИНИ

Дата: 15.07.2021 08:47

Фото без описуЩойно прийшло справжнє літо і розпочався так званий «купальний» сезон, як кількість жертв відразу зросла.

Загалом з початку 2021 року на водоймах Київщини з початку року 21 особу врятовано, з них 2 дитини та 72 особи загинули, з них 6 дітей.

Вкотре вдумайтесь в ці «сухі» цифри, за кожною з яких стоїть втрачене (зазвичай безглуздо), найдорожче що є в людини – ЇЇ ЖИТТЯ або ЖИТТЯ РІДНИХ І БЛИЗЬКИХ і робіть відповідні висновки.

Перед тим як планувать відпочинок біля водойми, подбайте про те, щоб він не став останнім у Вашому житті чи житті Ваших рідних і близьких. Окремо слід зупинитись на найуразливішій категорії – дітях. Дитина, як відомо, ще не досить свідома щодо небезпеки яка чатує на неї у воді, а тому, шановні дорослі, не допускайте самостійного перебування дитини не тільки у воді, а навіть поблизу водойми, а перебуваючи на відпочинку, ні на хвилинку не залишайте свою дитину без нагляду.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ І БЛИЗЬКИХ!