Відбулось 10 позачергове пленарне засідання сесії VIII скликання Згурівської селищної ради VIII скликання

Дата: 14.07.2021 09:43

Сьогодні, 14 липня, під головуванням селищного голови Василя Цвика відбулось 10 позачергове пленарне засідання сесії VIII скликання Згурівської селищної ради VIII скликання.

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю розгляду чотирьох питань:

Про затвердження цільової програми захисту населення і територій Згурівської селищної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Згурівської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про внесення змін до рішення від 21.12.2020 № 43-02-VIІІ «Про бюджет Згурівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища міського типу Згурівка Броварського району Київської області.

Заслухавши пояснення голів постійних депутатських комісій, профільних працівників селищної ради, депутати одноголосно прийняли рішення по даних питаннях.