Чим живе медицина в Згурівській громаді?

Дата: 13.07.2021 16:47

Фото без описуЕкстрена медицина.

Косметичний ремонт зроблений власними силами. У відділенні працює 14 осіб. 10 з них фельдшери, 4 - водії. Виїжджають на екстренні виклики. Всі виїзди фіксується та контролюються диспетчерською службою.

Хірургічне відділення.

Ремонту потребують палати у відділенні, кабінети, коридори, туалетні кімнати. Електрична мережа потребує заміни.

Колектив невідкладної допомоги складається з чотирьох фельдшерів та чотирьох водіїв. За добу надходить в середньому 10 - 12 викликів. Всі виклики фіксуються через диспетчерську. Потреба в автомобілі та переносному кардіографі.

Ці та інші відділення відвідав голова громади Василь Цвик, та як кажуть, з перших вуст медиків почув проблеми.

Частина з них вже вирішуються .

Пріоритетним напрямком роботи селищного голови є медична галузь, тому в цьому напрямку фокусується левова частка роботи, аби в належних умовах працювали медики, та кожен житель громади отримував медичну допомогу в гарній медичній установі та фаховими спеціалістами.