Відбулося спільне засідання постійних комісій Згурівської селищної ради

Дата: 13.07.2021 15:29

Фото без описуСьогодні, в залі засідань селищної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій:

- з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном;

- з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства та благоустрою.

У роботі комісії взяли участь секретар ради Ігор Феник, профільні працівники селищної ради.

Постійними комісіями було розглянуто питання порядку денного, які запропоновані на розгляд позачергової десятої сесії селищної ради, пленарне засідання якої відбудеться 14 липня 2021 року:

Про затвердження цільової програми захисту населення і територій Згурівської селищної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Згурівської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про внесення змін до рішення від 21.12.2020 № 43-02-VIІІ «Про бюджет Згурівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища міського типу Згурівка Броварського району Київської області.

З усіх питань порядку денного депутати прийняли позитивні висновки та рекомендації.