Проведено обстеження об`єктів водопровідного господарства Згурівської селищної територіальної громади

Дата: 12.07.2021 16:30

Фото без описуНа підставі рішення сесії Згурівської селищної ради від 09.07.2021 №583-09-УІІІ «Про створення тимчасової контрольної комісії Згурівської селищної ради з обстеження об`єктів водопровідного господарства Згурівської селищної територіальної громади», комісійно було проведено обстеження об`єктів водопровідного господарства Згурівської селищної територіальної громади, які обслуговуються ТОВ «Згурівкаводексплуатація».

Голова громади Василь Цвик з членами комісії провів робочу нараду за результатами обстеження даних об`єктів, які знаходяться в населених пунктах громади: смт Згурівка, с.Аркадіївка, с.Великий Крупіль, с.Войтове.

На доопрацювання було дано ряд доручень.