На головній площі міста Бровари відбулися урочистості, під час яких відзначено тих, хто робить вагомий внесок у забезпечення миру і спокою у суспільстві

Дата: 05.07.2021 14:36

З нагоди професійного свята - Дня Національної поліції України на головній площі міста Бровари відбулися урочистості, під час яких було відзначено тих, хто робить вагомий внесок у забезпечення миру і спокою у суспільстві.

Представників відділення поліції № 2 Броварського РУП ГУ НП в Київській області та всіх причетних до професійного свята, вітав голова Згурівської громади Василь Цвик.

За сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю і правопорушеннями та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України селищний голова найкращих працівників поліції нагородив Грамотами та Подяками.

На честь правоохоронців у день їх свята був організований концерт.

Родзинкою святкової програми стали виступи Народного гурту «Барви», Ірини Льодін, Олександра Беденка та Наталії Кривенок.