УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2021 23:39

Фото без описуДень Конституції України - це не просто вихідний, а реальне свято для всіх громадян, можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу.

Сьогодні в Новоолександрівському будинку культури відбулися урочистості з нагоди 25-ої річниці Конституції України.

Традиційно захід розпочали зі звучання Державного Гімну Україну.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Згурівський селищний голова Василь Цвик та побажав кожному зміцнення почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

З нагоди свята, за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади, представників трудових колективів громади відзначено подяками Згурівської селищної ради:

Оксану Бальбух - начальника цеху "Житлового господарства" КП " Згурівський ККП"

Галину Бойко - депутата Згурівської селищної ради

Володимира Добровольського - фізичну особу - підприємця

Надію Мотузку - директора ОЗНЗ Новоолександрівський НВК

Миколу Мусієнка - тракториста цеху "Благоустрій" КП "Згурівський ККП"

Станіслава Рябокриса - старосту сіл Красне, Олександрівка

Наталію Терещук - вчителя географії Старооржицького НВК

Володимира Тимченка - старосту села Пасківщина

Дарину Третяк - головного спеціаліста юридичного відділу Згурівської селищної ради

Олену Чернишову - художнього керівника вокального колективу " Горлиця" Черевківського сільського клубу.

Чудовою концертною програмою жителів села та гостей вітали учасники художньої самодіяльності Новоолександрівського будинку культури.

Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного з нас, повсюди панує світлий настрій, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

Зі святом!