Підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри "Сокіл"("Джура") для рою "Спадкоємці"

Дата: 24.06.2021 16:33

Фото без описуЗа підсумками ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри "Сокіл"("Джура") рій "Спадкоємці" ОЗНЗ Новоолександрівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" зайняв І місце у конкурсі "Таборування" та ІІІ місце у конкурсі «Відеозвіт» на тему «Джура як життя».

Гра «Сокіл» («Джура») загартовує характер, пробуджує дух патріотизму, привертає увагу до історії України, звичаїв та традицій, є підготовкою молоді до життєвих ситуацій та забезпечує важливим досвідом, відкриває нові здібності, об’єднує та навчає. Тож ВІТАЄМО НАШИХ ДЖУР, бажаємо нашим юним джурам натхнення, козацького завзяття та подальших перемог!