Навчання для одноосібників, керівників фермерських господарств, старост Згурівської громади щодо особливостей створення та діяльності сімейних фермерських господарств

Дата: 24.06.2021 14:23

Фото без описуСьогодні, 24 червня, навчання для одноосібників, керівників фермерських господарств, старост Згурівської громади провів Роман Корінець - президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

Участь у заході взяв селищний голова Василь Цвик, побажавши перед початком навчання усім присутнім взяти на озброєння максимум корисної інформації для розвитку власних фермерських господарств.

- Рух назустріч один одному - запорука успішного розвитку фермерства, сільського господарства та громади в цілому, - наголосив очільник громади, зауваживши, що головне мати ідею і бажання її розвивати. Влада завжди іде назустріч одноосібникам.

Спікер надав практичні рекомендації щодо створення та подальшої діяльності сімейних фермерських господарств та відповів на головні питання присутніх.

Відбулися дискусії з питань переваг і недоліків діяльності СФГ , проблемних питань, які виникають при реєстрації фермерських господарств.

Зокрема:

Особливості створення та діяльності сімейних фермерських господарств

Державна та регіональна підтримка фермерських господарств

Чи СФГ є важливим для сільської громади?

Роль фермерів у житті сільських громад

Формування в громаді врядування, дружнього до фермерства

Основні кроки створення СФГ без статусу юридичної осби та ще низку важливих питань.

Присутні мали можливість поділитися досвідом роботи та власними думками.

- Нам тут жити і нам тут працювати! Робота щодо залучення додаткових коштів для розвитку громади проводиться постійно, працівники проходять навчання щодо написання грантів, тому певну допомогу можна отримати у селищній раді ,- підсумував навчання селищний голова, закликавши і одноосібників долучатися до громадського бюджету.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ Р.КОРІНЦІ "ФЕРМЕРИ І ГРОМАДА"Фото без опису