Голова громади Василь Цвик зустрівся зі старостою села Нова Оржиця Сергієм Помазуном, аби обговорити питання приміщення для ФАПу в цьому населеному пункті.

Дата: 22.06.2021 15:27

Фото без описуНинішнє приміщення не відповідає нормам, а кабінет в сільський раді може бути робочим місцем для медичного працівника. Та й зручно буде жителям Нової Оржиці, коли пошта, староста, діловод та медик в одному приміщенні.

Порушувалось питання Інтернету в селі, а також працевлаштування, один з навооржичан виявив бажання працювати в напрямку благоустрою.

Хто хоче, той працюватиме, хто стукає, тому обов'язково відкриються двері, - відмітив селищний голова.

Також було наголошено на тому, що розвиток села залежить від ініціативи самих жителів.

Кожен може взяти участь у Громадському бюджеті та реалізувати ідею і своєму населеному пункті.