Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 15.06.2021 15:07

Фото без описуПід головуванням заступника голови селищної ради з питань виконавчих органів Наталії Кам’янецької відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядалися питання щодо призначення піклувальника над дитиною-сиротою, про виконання ухвали Згурівського районного суду про надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав, взяття сімей під соціальний супровід центром надання соціальних послуг та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини.

Члени комісії розглянули всі пакети документів, заслухали батьків дітей, потенційного піклувальника, ґрунтовно, неупереджено вивчили кожне питання порядку денного та окремо обговорили кожне з них.

Керуючись чинним законодавством, враховуючи права неповнолітніх, малолітніх дітей, члени комісії прийняли відповідні рішення. За прийнятими рішеннями центром надання соціальних послуг під соціальний супровід буде взято 2 сімей, в яких виховується 8 дітей.