Стан вуличного освітлення є досить актуальним питанням для населених пунктів нашої громади, адже є одним з основних елементів благоустрою

Дата: 02.06.2021 14:55

Тож селищний голова Василь Цвик вважає вирішення проблеми освітлення вулиць одним з пріоритетних завдань і тримає це питання на особистому контролі.

Наявність вуличного освітлення завжди відігравало значну роль, адже воно виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним. Правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій.

Значний об’єм робіт із забезпечення зовнішнього освітлення в селах вже виконано бригадою електриків. Для подальшого впровадження вуличного освітлення закуплено та вже відвантажено 800 світлодіодних світильників.

Роботи з освітлення вулиць населених пунктів Згурівської громади триватимуть і надалі.