Відбулося засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради

Дата: 02.06.2021 16:01

Фото без описуСьогодні, 2 червня, під керівництвом селищного голови Василя Цвика відбулося засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради.

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались організаційних питань діяльності ради, сфери торгівлі та благоустрою.

Зокрема, члени виконкому розглянули питання про уточнення видатків селищного бюджету на 2021 рік, затвердили регламент роботи виконавчого комітету ради в новій редакції. Також схвалили проект Програми поховання померлих, одиноких, невідомих та безрідних громадян на 2021-2025 роки та затвердили Положення про виїзну/виносну дрібнороздрібну торгівлю та надання послуг у сфері розваг на території Згурівської територіальної громади.

В ході засідання присутні розглянули проекти рішень про утворення тимчасової комісії по обстеженню та інвентаризації об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства Згурівської селищної територіальної громади, про внесення змін та доповнень до Положення про комісію з питань захисту прав дитини, про створення мультидисциплінарної команди і затвердження її складу та інші.

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому та підтримали відповідні рішення, стосувався виділення та надання матеріальної грошової допомоги на лікування.