Соціальний захист учасників бойових дій - має бути головним приоритетом у роботі територіальних громад Київщини!

Дата: 27.05.2021 16:21

Фото без описуЗа дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна, під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігоря Мещана 25 травня спеціалістом відділу соціального захисту та охорони здоров’я Згурівської селищної ради прийнято участь у нараді щодо соціального захисту учасників бойових дій з представниками управлінь соціального захисту райдержадміністрацій та територіальних громад.

Під час наради обговорено питання, які виникають під час роботи в територіальних громадах Київщини, зокрема:

• щодо призначення та виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким пільговим категоріям громадян;
  • щодо професійної адаптації учасників АТО/ООС;
  • щодо надання санаторно - курортного лікування та психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції/ООС та членів сімей загиблих (померлих);
  • щодо необхідності прийняття у кожній громаді Програми забезпечення пільгового проїзду та зв’язку;
  • щодо виконання Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки.

За результатами робочої наради представникам територіальних громад та райдержадміністрацій надано відповідні роз’яснення щодо зазначених питань та інформаційні матеріали щодо надання соціальних послуг мешканцям Київської області.