Відбулося засідання постійної комісії питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції Згурівської селищної ради

Дата: 24.05.2021 12:37

Сьогодні, 24 травня, відбулося засідання постійної комісії питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції Згурівської селищної ради.

На порядок денний винесено ряд актуальних питань, зокрема: про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 19.11.2020 № 08-01-VIII «Про затвердження структури виконавчих органів Згурівської селищної ради VIII скликання, загальної чисельності апарату ради та їх виконавчих органів»; про результати діяльності Бориспільської місцевої прокуратури за 2020 рік на території Згурівського району; про затвердження на посаду старости сіл Мала Березанка, Левченкове; про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Згурівської селищної ради.

Всі проекти рішень були обговорені та винесені на розгляд чергової сесії Згурівської селищної ради.