Для восьми юнаків зі Згурівської громади відбулась урочиста відправка до лав Збройних сил України

Дата: 24.05.2021 09:17

Фото без описуДля 8 юнаків зі Згурівської громади відбулась урочиста відправка до лав Збройних сил України

Проводжати призовників прийшли рідні та близькі, друзі та колеги, керівництво громади.

Селищний голова Василь Цвик зазначив, що саме ці молоді та завзяті юнаки мають стати опорою нашої країни. Побажав їм легкої служби та швидкого повернення додому. Батькам подякував за те, що виховали справжніх захисників та вручив призовникам подарунки.

Попереду у юнаків відповідальний та важливий етап їхнього життя - служба у лавах ЗСУ. Віри їм надії та Божої охорони.