Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Дата: 21.05.2021 17:57

Фото без описуУ сесійній залі Згурівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Участь у засіданні взяли селищний голова Василь Цвик, секретар ради Ігор Феник та працівники виконавчих органів ради.

Постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, а це - надання дозволів на виготовлення та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів та технічної документації із землеустрою та інші.

Після обговорення проектів рішень, члени комісії вирішили винести питання, що пройшли належний розгляд на чергове пленарне засідання Згурівської селищної ради, яке відбудеться 25 травня о 8.00.