Засідання постійної комісій Згурівської селищної ради з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства та благоустрою

Дата: 21.05.2021 12:35

Фото без опису21 травня відбулося засідання постійної комісій Згурівської селищної ради з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства та благоустрою під головуванням депутата селищної ради Тетяни Пітайчук.

У роботі комісії взяли участь працівники відділів та секторів селищної ради.

На розгляд засідання комісії були винесені 7 питань:

Про деякі питання щодо розподілу орендної плати за використання майна Згурівської селищної територіальної громади.

Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів.

Про затвердження передавальних актів.

Про припинення внаслідок реорганізації Комунального підприємства «Згурівський селищний ринок» шляхом приєднання до Комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств».

Про включення комунального майна до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Згурівської селищної ради Броварського району Київської області, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Про безоплатну передачу архівних документів Згурівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на зберігання в КП «Трудовий архів» Згурівської селищної ради.

Про надання дозволу ФГ «Тетяна 2011» на розроблення детального плану забудови території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка перебуває у його власності .

По завершенню комісії всі питання було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії селищної ради.