А що ви робите вночі? Більшість людей сплять...

Дата: 16.05.2021 12:17

Та є частина мешканців громади, які вже опів на четверту стоять на автозупинках чи автовокзалі Згурівки, аби сісти на маршрутку, та вчасно доїхати до віддаленого робочого місця.

Декілька місяців тому дійти до зупинки о такій порі – справжній квест! Найбільше тривожить – темрява.

Одне з основних завдань селищного голови Василя Цвика – зробити комфортним та безпечним життя людей у нашій громаді.

І це поступовими та впевненими кроками вдається.

Такі покращення відмічають жителі Згурівської громади, які говорять про те, що віднедавна йдучи на маршрунте таксі о четвертій ранку, світло світиться по всій окрузі Згурівки.

- А це - безпечність, хороша видимість не лише для пасажирів, а й для водіїв транспортних засобів

Позитивні зміни в цьому напрямку відмічають і жителі села Войтове.

«Село Войтове, а освітлення, як в Лас-Вегасі. Нехай у Вас, добрі люди, руки ніколи не болять, а добро повертається сторицею» - репліка директора школи Людмили Тищенко зі сторінки соціальних мереж.