ЛАСКАВО ПРОСИМО до Сумського національного аграрного університету

Дата: 13.05.2021 14:28

Фото без описуПредставники вищого навчального закладу, а саме декан факультету харчових технологій Оксана Мельник та завідувач кафедри технологій та безпечності харчових продуктів Марина Самілик провели профорієнтаційний захід у навчальних закладах Згурівської громади.

Ті школярі, які не були присутні, мали змогу долучитися до бесіди в режимі онлайн.

Учням 9-11 класів була надана інформація про факультети та спеціальності СумНАУ. Акцент був зроблений на факультеті харчових технологій, зокрема на крафтовому виробництві.

Обговорювались не лише умови навчання, а й самовдосконалення дітей, їх можливості, умови проживання, дозвілля студентської молоді.

До уваги школярів була надана презентація спеціальностей факультету, досягнення та напрями розвитку кафедр.

Оксана Мельник відмітила, що Сумський національний аграрний університет радо зустріне кожного бажаючого навчатися, завершивши захід словами "Ласкаво просимо!".