Дата: 11.05.2021 15:33

Під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося 11 травня під головуванням секретаря Згурівської селищної ради Ігоря Феника, 27 присутніх членів виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Загалом, на розгляд виконкому винесено 13 питань. Серед них: про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Згурівської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років; про надання дозволу на видалення дерева на території селища; про затвердження Акта з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Члени виконкому прийняли рішення про уточнення адрес житлових будинків.

Члени виконкому також розглянули ряд проектів рішень щодо соціального та правового захисту дітей.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет - сім заяв жителів громади про надання одноразової грошової допомоги на лікування.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.