Є співпраця задля перспективи

Дата: 06.05.2021 13:12

Фото без описуВойтове - тут спільно працюють на розвиток

6 травня обговорювався Проект рішення «Про реорганізацію, ліквідацію закладів загальної середньої освіти Згурівської селищної ради» в частині реорганізації шляхом перетворення Войтівського НВК«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» у «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», понизивши ступінь навчального закладу.

Радує активність жителів села Войтове. Серед присутніх 50 осіб, левова частка - батьків, що говорить про небайдужість за майбутнє дітей, школи і села вцілому.

- Що ми можемо зробити для того, щоб наш навчальний заклад зберігся в тому форматі, як є зараз? Ми готові до співпраці, - зазначила одна з мам від імені всіх батьків.

Відчутно, що розуміння, комунікативність та свідомість Є.

Колективна співпраця на перспективу має свій результат.

- Ми повинні розуміти, що наша громада повинна жити, як єдиний організм: медицина, освіта, культура, діти і дорослі, влада та жителі громади. Я готовий допомагати селу, де активні, працьовиті жителі, де над розвитком того чи іншого села працюють ВСІ спільно. У Войтовому це точно є, -відмітив голова громади Василь Цвик.

Враховуючи жваве та конструктивне обговорення, було прийняте рішення про збереження Войтівського НВК в форматі І-ІІІ ступеня.

Педагогічний та батьківський колективи подякували голові громади за висловлену довіру

Кредит довіри є. Лишається працювати, а роботи ще ой як багато...