Пониження ступеню Жуківського НВК

Дата: 06.05.2021 17:00

Фото без описуОбговорювався Проект рішення "Про реорганізацію, ліквідацію закладів середньої освіти Згурівської селищної ради Жуківського НВК реорганізувати шляхом перетворення навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» в «Загальноосвітню школу І-ІІ ступенів – дитячий садок».

Серед присутніх 19 осіб, половина з них батьків, решта - колектив навчального закладу, депутат Згурівської селищної ради.

Зібрання розпочалось з думки батьків, які говорили про те, щоб Жуківський НВК функціонував як школа І-ІІІ ступенів.

- Навчальний заклад може повноцінно функціонувати, якщо в школі є діти. Враховуючи те, що учнів у 10 та 11 класах немає, тому рішення пониження ступеню Жуківського НВК є досить логічним та правильними. Приміщення школи можливо перетворити в осередок розвитку та дозвілля в селі, - зазначив селищний голова Василь Цвик.

На обговоренні йшлось про дозвілля дітей, про благоустрій території села, вмонтування дитячого майданчика в центрі села та інше.

Але потрібно розуміти, що для реалізації всіх планів та задумів потрібно працювати і в першу чергу жуківчанам.

І пам'ятайте, справа зроблена власним руками не лише згуртовує, а й ціниться та бережеться в рази більше.