Обстеження житлово-побутових умов службою у справах дітей та сім'ї

Дата: 06.05.2021 13:57

Фото без опису5 травня начальником служби у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради, представником центру надання соціальних послуг, за участю старости Великокрупільського старостинського округу в селі Малий Крупіль проведено обстеження житлово-побутових умов проживання сім’ї, в якій народилася дитина. Вивчено можливість здійснення належного догляду матір'ю за новонародженою дитиною, забезпеченння дитини всім необхідним для проживання та утримання.

Розгляд питання щодо доцільності повернення новонародженої дитини з пологового будинку з матір’ю до місця її проживання буде розглянуто на засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

Також в селі Великий Крупіль обстежено житлово-побутові умови проживання багатодітної сім’ї, вивчено стан виконання батьківських обов’язків.