Відбулися Установчі збори Молодіжної ради при Згурівській селищній раді

Дата: 27.04.2021 17:46

Сьогодні, 27 квітня відбулися Установчі збори Молодіжної ради при Згурівській селищній раді, в яких зареєструвались 37 делегатів від різних інститутів громадського суспільства.

У зборах також взяли участь голова Василь Цвик, заступник начальника управляння молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Світлана Назарук та представники Київського обласного молодіжного центру.

Фото без описуГоловною метою установчих зборів є формування складу Молодіжної ради та затвердження Положення про Молодіжну раду- основний документ, в якому закладені всі принципи і напрямки діяльності Молодіжної ради, її права та обов’язки.

За підсумками голосування делегатами було одноголосно затверджено Положення про Молодіжну раду та сформовано склад Молодіжної ради у кількості 35 осіб.

У фінальному слові голова громади Василь Цвик привітав всіх зі створенням Молодіжної ради.

«Ми прислухаємося до кожного. Голос молоді особливо важливий для нас. Команда молодих, активних, творчих, креативних та преспективних зробить свій внесок в розвиток нашої громади. Перший крок вже є, попереду ще багато роботи. Щиро сподіваюся, що у нас з вами буде багато успіхів та перемог",-  зазначив Василь Цвик.

Всі учасники та гості заходу взяли у часть у посадці горобинової алеї в рамках Всеукраїнської акції «Посади дерево».

Для учасників заходу була запропонована кава-брейк та смаколики.