ЗВЕРНЕННЯ ЗГУРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ ЦВИКА З НАГОДИ 35-Х РОКОВИН АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 26.04.2021 08:17

Фото без описуВже 35 років ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС – найбільшою та найжахливішою за всю історію людства техногенною аварією.

Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в людських долях та наших серцях. Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем.

Ми пам’ятаємо героїв, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Схиляємо низько голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Дякуємо живим ліквідаторам, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Щиро співчуваємо всім переселенцям із зони відчуження, яким довелося покидати свої домівки, щоб врятуватися від нищівної радіаційної хвилі.

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, дорогі жителі Згурівської громади!

Від усього серця бажаю вам та вашим родинам здоров'я, злагоди, благополуччя та багато щасливих днів без негараздів та хвороб! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку!

Василь ЦВИК

Згурівський селищний голова