Cемінар - презентація досвіду роботи педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 23.04.2021 15:03

Фото без описуНа базі Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників в онлайн-режимі відбувся семінар - презентація досвіду роботи педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти громади.

Через карантинні обмеження уперше педагогічну виставку проведено онлайн. У заході взяли участь заступники директорів з навчально-виховної. Учасники семінару презентували досвід учителів, напрацьований протягом навчального року або атестаційного періоду. Адже професійна підготовка вчителів не може обмежуватися тільки оволодінням фаховими знаннями, уміннями і навичками. Виконуючи професійні функції, учитель аналізує, синтезує, відповідно продукує новітню інформацію. Узагальнення напрацьованого та укладання посібників, збірників, брошур потребує певних знань видавничої, інформаційної, бібліотечної справи.

Саме тому у ході заходу були розглянуті методичні рекомендації щодо оформлення матеріалів перспективного педагогічного досвіду претендентів на підтвердження звань та щодо оформлення методичних збірок, посібників і брошур. Також учасники семінару розглянули питання щодо проведення Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2022», щодо особливостей оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного навчання та про проведену роботу в рамках Року математичної освіти.