Трансформація сектору охорони здоров'я в громадах

Дата: 20.04.2021 17:22

Фото без описуТрансформація сектору охорони здоров'я в громадах: виклики та рішення для громад Хмельницької, Чернівецької та Київської областей - про це та інше спілкувалися 20 квітня під час онлайн-вебінару, участь в якому взяли взяли спеціалісти відділу соціального захисту та охорони здоров’я Згурівської селищної.

Тренером заходу виступив Євген Мешко, експерт з підтримки медичної реформи в Україні, спеціаліст з організації і управління охороною здоров’я, експерт НСЗУ, який зазначив, що за медициною у громадах криється й економічний розвиток, адже управлінські рішення у цій сфері мають бути виваженими та стратегічними.

За його словами, слід проаналізувати трудові, матеріально-технічні та фінансові ресурси, щоб сформувати дієву спроможної мережі закладів охорони здоров’я, адже кожна громада не схожа на іншу, а тому доводиться враховувати чимало факторів.

Тема, яка обрана для обговорення, є актуальною для громад в умовах реформи охорони здоров'я. А наболілі для представників громад питання були вмонтовані у виступи спікерів.