Карантинні обмеження продовжено до 23 квітня

Дата: 17.04.2021 10:27

Фото без описуВідповідно до протоколу №9 позачергового засідання комісії з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради від 16 квітня 2021 року, враховуючи дані ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо ситуації із захворюванням на COVID-19 на території громади, вирішено:

призупинити освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності з 16 по 23 квітня,

на цей період забезпечити дистанційне навчання учнів 1-11 класів.

Керівникам суб’єктів господарювання, які надають послуги із перевезення пасажирів в Київській області дозволити залежно від завантаженості транспортних засобів збільшувати або зменшувати кількість транспортних засобів, інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім годин з 7.00 по 10.00 та з 16.00 по 20.00. Перевезення пасажирів здійснювати у кількості 50 відсотків, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу i визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Про зміни графіків перевезень інформувати мешканців громади.

Керівникам закладів торгівлі рекомендувати пріоритетне обслуговування з 10-00 до 12-00 годин людей похилого віку.

Керівникам структурних підрозділів Згурівської селищної ради рекомендувати обмежити доступ відвідувачів до приміщень, за винятком виключних випадків, до 23 квітня.