ПРИВІТАННЯ ЗГУРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ ЦВИКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Дата: 16.04.2021 17:09

Шановні працівники та ветерани пожежної служби!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників пожежної охорони!

Ви цілодобово підтримуєте бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше прийти на допомогу тим, хто найбільше потребує вашої допомоги та захисту. Саме вам притаманні такі якості, як самовідданість та здатність до самопожертви.

Прийміть нашу щиру вдячність за збереження тисячі життів, за нелегку справу порятунку людей, природних багатств та за вірність професійному обов’язку.

Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, витримки і наснаги, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир, злагода та сімейне благополуччя завжди панують у ваших домівках.

Зі святом!

Згурівський селищний голова Василь ЦВИК