Онлайн-нарада з керівники структурних підрозділів ради, які реалізують державну політику у сфері протидії домашньому насильству

Дата: 16.04.2021 16:39

Фото без опису16 квітня під головуванням в.о.голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила відбулася онлайн-нарада, участь у якій взяли секретар Згурівської селищної ради Ігор Феник, начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, керівники структурних підрозділів ради, які реалізують державну політику у сфері протидії домашньому насильству.

Основне питання порядку денного, яке розглянули учасники засідання – надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

В ході наради начальник служби у справах дітей та сім’ї Броварської РДА Тетяна Купріянець виступила з приводу супроводу прийомних сімей в СОС Дитяче Містечко Бровари, яка є альтернативою дитячим будинкам, місцем, де діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування, живуть у прийомних сім’ях, отримуючи все необхідне для повноцінного розвитку в атмосфері любові, поваги і довіри.

По питанню плану призову на строкову військову службу та його виконання виступив заступник військового комісара Броварського ОМТЦК та СП.