РОЗПОРЯДЖЕННЯ Згурівського селищного голови від 14.04.2021 № 47 "Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років в населених пунктах Згурівської селищної територіальної громади"

Дата: 15.04.2021 09:44

ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА  БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 квітня 2021 року                                                                                  №47

Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років

в населених пунктах Згурівської селищної  територіальної громади

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року №71, враховуючи лист Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності від  29.03.2021  №01-10/547, у зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла, зобов`язую :

1. Завершити опалення закладів  охорони здоров’я та соціального захисту громади  з 15  квітня 2021 року.

2. Керівникам даних закладів зафіксувати фактичні показники на вузлах обліку теплової енергії шляхом фотофіксації станом на дату завершення опалювального сезону.

3. Відділу з питань організації діловодства та контролю довести дане розпорядження до відома керівників вказаних установ.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                    Василь ЦВИК