Староста в громаді: особливості правового статусу та діяльності

Дата: 14.04.2021 14:20

Фото без описуСекретар Згурівської селищної ради Ігор Феник та старости сіл громади взяли участь в онлайн-семінарі на тему: «Староста в громаді: особливості правового статусу та діяльності», який організовано Київським регіональним офісом Програми "U-LEAD з Європою".

Під час семінару йшлося про формування старостинських округів, права, гарантії, повноваження старост, управлінські інструменти в роботі старост.

Спікери семінару надали учасникам консультації щодо особливостей організації роботи старости громади. Проаналізувавши зміни в законодавстві щодо порядку призначення старост, надали рекомендації щодо якісних комунікацій в контексті розвитку територій. Було презентовано функціональні та інструментальні можливості старости в контексті реалізації власних повноважень.