Підсумкове засідання атестаційної комісії

Дата: 06.04.2021 18:33

Фото без опису6 квітня відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти в режимі віддаленого коференц-зв’язку з використанням комунікаційного програмного забезпечення Zoom.

У заході взяли участь керівники закладів освіти та педагогічні працівники, які цьогоріч атестуються. Велику стимулюючу роль у професійному зростанні педагогічних кадрів відіграє атестація, яка сприяє моральному і матеріальному заохоченню педагогічних працівників, узагальненню та впровадженню досвіду кращих педагогів у практику навчання та виховання підростаючого покоління.

У період атестації педагогами на високому рівні були проведені відкриті уроки, заняття, відкриті виховні заходи, організована робота щодо вивчення і впровадження прогресивного педагогічного досвіду кращих педагогів громади протягом останніх п’яти років.

За результатами атестації 2020/2021 навчального року було прийнято рішення:

відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 39 педагогічних працівників ;

відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «провідний бібліотекар» - 1 бібліотекар ;

відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «Учитель-методист» - 8 педагогічних працівників;

відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «Старший учитель» - 12 педагогічних працівників;

відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «Вихователь-методист» - 4 педагогічних працівники;

відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «Старший вихователь» - 1 педагогічний працівник;

присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогічних працівники;

присвоєно педагогічне звання «Учитель-методист» - 2 педагогічних працівники;

присвоєно педагогічне звання «Старший учитель» - 3 педагогічних працівники.

Голова комісії, начальник відділу освіти, Сергій Олійник привітав педагогічних працівників з успішним проходженням атестації та побажав подальшої плідної роботи.