До і після. Лічені години – і сміття через верх

Дата: 05.04.2021 16:51

Фото без описуПовним ходом іде прибирання кладовищ від торішніх рослинних залишків та могильних оздоб, що втратили свій вигляд. Громадяни, незважаючи на карантин, упорядковують могили спочилих родичів напередодні поминальних днів. Швидкими темпами наповнюються баки для сміття різним брудом та непотребом.

Тому, роботи багато і в комунальної служби, яка вивозить сміття, прибране на могилах.

Враховуючи великий обсяг робіт по благоустрою, комунальники не встигають вивозити весь непотріб.

Тому, жителям громади просимо з розумінням віднестись до цього. Якщо сміття не влазить в бак, то складіть його охайно біля бака, а не залишайте попід сітками чи викидайте обабіч дороги.

Для сміття 5-6 баків би й вистачило. Та, як завжди, існує АЛЕ.  Багато згурівчан весь домашній непотріб, сміття викидають в смітники, які знаходяться біля кладовищ.

Безвідповідальність та безкультур'я пробуджує наступну проблему – сміття з могил нема де подіти.

Шановні жителі Згурівської громади, будьмо відповідальними. Заключити договір про вивезення твердих побутових відходів повинен кожен.

Давайте з розумінням, повагою та шаною відноситись один до одного.