Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 01.04.2021 19:50

1 квітня під керівництвом Згурівського селищного голови Василя Цвика відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Основне питання порядку денного - протиепідемічний стан на території Згурівської територіальної громади, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Станом на 01 квітня 2021 року за результатами ПЛР-досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» на території громади лабораторно підтверджено 154 випадки коронавірусної хвороби, спричиненої COVID-19.

Серед інфікованих хворих 5 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні, 149 осіб – на амбулаторному лікуванні, контактних – 146 осіб.

За допомогою ПЛР-дослідження підтверджено 1 випадок захворювання на COVID-19 серед працівників педагогічного колективу ДНЗ «Веселка» та 2 випадки у вихованців даного закладу.

Заслухавши доповідаючих, врахувавши всі зауваження та пропозиції, комісією вирішено:

з 2 по 15 квітня тимчасово припинити роботу ДНЗ «Веселка»,

з 2 по 9 квітня припинити тимчасово відвідування:

- закладів дошкільної освіти її здобувачами;

- закладів загальної середньої освіти її здобувачами з 1 по 11 класів.

Відділу освіти, директорам закладів освіти доручено перевести на дистанційне навчання учнів 1-11 класів.

Відділу освіти, директору ДНЗ «Веселка» - до 5 квітня забезпечити проведення санітарної обробки всіх приміщень закладу дезинфікуючими засобами, терміново визначити список контактних осіб, що контактували з інфікованими особами та подати в КНП «Згурівський ЦПМСД» для контролю за епідеміологічною ситуацією.

Протокол № 6 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Згурівської селищної ради.