АКТИВІЗУЄМОСЬ. НАД БЛАГОУСТРОЄМ ПРАЦЮЄМО РАЗОМ.

Дата: 30.03.2021 16:49

Фото без описуГолова громади Василь Цвик, як справжній господар, з настанням сприятливих погодних умов відразу взявся за благоустрій Згурівської громади. В Турівці, Красному, Олександринівці та Пасківщині вирубали чагарники, навели лад обабіч доріг.

До генерального прибирання та впорядкувння територій долучились і в інших селах. Турбо режим включений до наведення ладу по всій громаді. До Великодніх свят лишився місяць, в цей період часу потрібно благоустроїти всі куточки Згурівської громади. Саме на цьому наголосив Василь Цвик при зустрічі з господарниками та старостами.

- Для повної зразкової картини нам потрібно завершити почате – розчистити чагарники, пофарбувати паркани, побілити дерева, прибрати сміття. Я хочу, щоб кожен населений пункт був взірцевий, ідеальний. Часу лишилось зовсім мало, тому потрібно мобілізуватись в цьому напрямку. Всім і кожному жителю громади варто долучитись до робіт по благоустрою. Давайте разом, спільними силами наведемо лад, подбаємо про чистоту і порядок всієї Згурівщини, адже тут нам жити, тут жити нашим дітям, - закликав селищний голова.