ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ЛІКАРНІ

Дата: 30.03.2021 11:31

При обмеженому державному фінансуванні медичних закладів, кожен факт благодійної допомоги - це вияв доброї долі та внесок у загальнонаціональне багатство - здоров’я.

Благодійна допомога ніколи не буває зайвою. Особливо у ці складні для медицини дні. Термінового оновлення вимагає матеріально- технічна база відділень місцевої лікарні.

За ініціативи селищного голови Василя Цвика було придбано апарати безперебійного живлення для апаратів ультразвукової діагностики. Вручив пристрої лікарям депутат Броварської районної ради Микола Бойко.

«Зараз час, коли ми повинні допомагати один одному і підтримувати. Я сподіваюся, що відтепер апарати УЗД повноцінно допоможуть надавати якісну медичну допомогу жителям Згурівщини», - зауважив Микола Бойко.