КОНКУРС НА НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Дата: 29.03.2021 17:36

Фото без описуСьогодні, 29 березня, відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Згурівської селищної ради.

До письмового іспиту були допущені три кандидати на посаду – Сергій Олійник, Ростислав Пінчук та Світлана Куліченко.

Після закінчення часу, відведеного на складання іспиту, відбулася перевірка відповідей та їх оцінювання всіма членами конкурсної комісії.

Всі кандидати набрали загальну суму балів, що є більшою 50 відсотків від максимальної суми балів, яка може бути виставлена при наданні відповідей, і вважаються такими, що успішно склали іспит.

Сергій Олійник набрав найбільшу суму балів, став переможцем даного конкурсу і рекомендований конкурсною комісією до призначення на посаду.