СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З ПРАЦІВНИКАМИ ЖУКІВСЬКОГО НВК

Дата: 29.03.2021 14:19

Сьогодні, 29 березня, селищний голова Василь Цвик зустрівся з працівниками Жуківського НВК.

Під час зустрічі об­го­во­ри­ли ак­ту­аль­ні проб­ле­ми роботи навчального закладу та розвитку села. Розглянули го­лов­ні век­то­ри спів­пра­ці та питання, що пот­ре­бу­ють під­трим­ки місцевої вла­ди.

"Ос­ві­та — са­ме той нап­ря­мок, який ви­ма­гає стра­те­гіч­но­го під­хо­ду до ви­рі­шен­ня проб­лемних пи­тань. Сьогод­ні ми спіль­но з ва­ми мо­же­мо виз­на­чи­ти нап­рямки ро­бо­ти та ба­чен­ня то­го, що по­вин­но бу­ти зроб­ле­но для належних умов роботи пе­да­го­гів та ком­форту ді­тей. І хо­ча проб­лем ба­га­то, тільки разом бу­де­мо від­на­хо­ди­ти мож­ли­вос­ті для пок­ро­ко­во­го розв’язан­ня проб­лем", — заз­на­чив Василь Цвик.

Депутат селищної ради Наталія Рекеда висловила своє бачення розвитку сільської місцевості та розвитку молодіжного руху на селі. Вчителі запевнили селищного голову у своїй готовності до роботи, до змін, до об'єднання заради розвитку.

Учасники також обговорили питання організації та проведення благоустрою на території населеного пункту.

На за­вер­шення селищний голова по­дя­ку­вав за зус­тріч та вис­ло­вив го­тов­ність до спів­пра­ці та ді­ало­гу.