ОНЛАЙН-НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ

Дата: 26.03.2021 17:38

Фото без опису26 березня Згурівський селищний голова Василь Цвик провів онлайн-нараду зі старостами щодо проведення у громаді заходів з благоустрою населених пунктів.

Під час наради Василь Цвик зазначив, що до двомісячника з благоустрою, який триватиме з 16 березня по 15 травня всі мають поставитись відповідально, скоординувати між собою спільні дії.

«Чистота громади – спільна справа для всіх. Прошу учасників наради та жителів всієї громади вже проводити прибирання, – сказав селищний голова.

Також Василь Цвик звернув увагу, що тимчасові громадські роботи по благоустрою завершуються, а з 1 травня будуть продовжені постійні роботи по благоустрою для працівників.

Старостам сіл, керівникам підприємств, установ, організацій, розташованих на території Згурівської селищної ради, слід забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля - озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій. Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж автодоріг. Привести до належного санітарного стану та естетичного вигляду прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, інші об’єкти благоустрою населених пунктів.

Окреме питання наради - організація централізованого вивозу сміття в населених пунктах.

Під час онлайн-наради старости також висловили свої пропозиції та побажання щодо організації благоустрою, які були взяті до уваги.