ГАРЯЧА РОЗМОВА В ГРОМАДАХ

Дата: 26.03.2021 14:15

26 березня завідувач сектору житлово-комунального господарства, комунальної власності, цивільного захисту та розвитку інфраструктури Тетяна Мала взяла участь в онлайн-форумі з серії «Гаряча розмова в громадах» «Централізоване водопостачання у громадах: Міф чи необхідність», організованому Програмою «U-LEAD з Європою».

Учасники форуму – представники органів місцевого самоврядування, асоціацій¸ міжнародних та українських організацій.

Про систему водопостачання під час форуму говорили з Вакулівською громадою з Дніпропетровщини:

які проекти реалізувала громада;

які виклики перед нею стоять і як їх можна розв’язати.

Ціль форуму – надати учасникам заходу інформацію щодо можливостей організації централізованої системи водопостачання, а також моделювання інших систем та їх управління.

Якісна питна вода – одна з найактуальніших потреб для жителів усіх населених пунктів громади. Проте доступ до систем централізованого водопостачання суттєво відрізняється у міських, селищних та сільських територіальних громадах. В Україні щонайменше 43,0 % домогосподарств мають доступ до централізованого водопостачання.

Експерти форуму представили учасникам шляхи розв’язання викликів, з якими стикаються громади щодень, надали актуальні рекомендації у «прямому ефірі». Глядачі мали змогу поставити питання як голові громади, так і експертам та отримали конкретні поради, які допоможуть у розв’язанні їхніх питань водопостачання.