У ЗГУРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОХОДИТЬ КАМПАНІЯ З ВАКЦИНАЦІЇ

Дата: 20.03.2021 17:03

Фото без описуЗавезено партію вакцини – це 100 доз AstraZeneca (Covishield). Медпрацівники привезли її у відповідній тарі із дотриманням температурного режиму.

Станом на 10:40 в черзі біля Згурівської амбулаторії загальної практики сімейної медичини нараховувалось 40 осіб.

Пройшло півгодини після початку вакцинації - щеплення зробили 25 осіб. Черга суттєво збільшилась.

Голова громади Василь Цвик, з турботою про кожного, особисто контролює процес вакцинації жителів Згурівської громади.

Всього протягом дня щеплено 80 жителів.

Вакцинуйтесь! Бережіть себе та оточуючих!