РОБОЧА НАРАДА У ГОЛОВИ

Дата: 24.03.2021 13:18

24 березня відбулася робоча нарада у Згурівського селищного голови Василя Цвика за участю заступника селищного голови Наталії Кам’янецької, начальника відділу архітектури та містобудування Тетяни Козаченко, головного лікаря КНП «Згурівська ЦРЛ» Василя Моцюка та заступника головного лікаря КНП «Згурівський ЦПМСД» Олександра Задорожного.

Під час наради обговорили проблемні питання первинної та вторинної ланки медицини в Згурівській громаді: ФАПи, ремонт та опалення цих приміщень, транспортна доступність їх для жителів, забезпеченість кваліфікованими кадрами та їх потреба.

Окремим вектором обговорення було додаткове навчання для лікарів та медперсоналу, наприклад вже пройдено навчання та отримані сертифікати для проведення вакцинації населення від Covid співробітників Згурівської ЦРЛ. В цьому питанні відбувається тісна взаємодія з Департаментом охорони здоров’я Київської ОДА.