ВІД ГАРАЖА ДО ЛАБОРАТОРІЇ ЧЕРЕЗ КОТЕЛЬНЮ

Дата: 23.03.2021 13:32

Фото без описуПріоритетний напрямок роботи селищного голови Василя Цвика – розвиток медицини в Згурівській громаді. Дії в цьому напрямку активізувались, але все ще попереду, тому резонно та вмотивовано контролювати роботу цієї сфери. З черговим робочим візитом голова громади Василь Цвик відвідав КНП Згурівську ЦРЛ.

Василь Вікторович поспілкувався з водіями швидкої, які зазначили, що в невідкладній медицині на ходу чотири автомобіля. Два з них УАЗи, хоч і старенькі, але це ідеальний варіант доїхати до хворого по бездоріжжю, інших два сучасніші - Citroën і Toyota.

На повну силу горіла робота в котельні лікарні. Запас дров становить 26.9 кубів. Також при опаленні в зимовий період використовували паливні брикети. Як зазначив працівник котельні, за зміну, а це доба, при великому морозі для опалення використовувалась одна тонна брикету.

Голова громади відвідав й найвіддаленіше приміщення комунального підприємства – лабораторію, де висловили потребу в оновленні апаратури, або ж її ремонту.

Якщо говорити про благоустрій території лікарні, то тут дійсно треба докласти зусиль, зокрема повичищати чагарники, побілити дерева та гаражі. Таке доручення було дано керівнику медичної установи.